Avatakse liikluseks Gonsiori tänav

14.11.2018

Alates 15. novembrist 2018.a keskpäeval avatakse liikluseks Eesti esimene ühistranspordi prioriteedi- ja muutsuunaliiklusega tänav – Gonsiori tänav. Liinide nr 100, 106, 150, 151, 151A, 153, 155E ja J1 autobussid suunatakse tagasi endisele liiku...  Loe edasi »

MAARDU LINNA LIINID

3.10.17

 

Maardu Linna liinidel on teenuse osutaja Temptrans AS

Info telefonil 6006022

E-post: buss@temptrans.ee

Kiire operatiivinformatsiooni saamiseks palume antud kontaktidele pöördumised teha kui toimuvad hilinemised ja varem väljumised peatustesse/peatustest ning väljumise ära jäämised.

Sõiduplaanidest ja marsruutidest mitte kinnipidamiste ning ettepanekute tegemiseks liinide muutmiseks palume esitada teade MTÜ Harjumaa Ühistranspordikeskuse kontaktil info@harjuytk.ee, kes on Maardu siseliinide teenuse tellija ning jälgib avaliku teenindamise lepingu täitmist.

 

Maardu linna liinid on järgmised Harju maakonna avalikud liinid:

100 Tallinn – Laagna - Kallavere

101 Tallinn - Maardu

 

NB! Bussidesse sisenemine ja väljumine toimub ainult liiklusmärgiga 541a (ühistranspordi peatus) tähistatud peatuskohtades.

Sisenedes tuleb osta pilet või registreerida perioodikaart.

Tasuta sõiduõigus, vastavalt ühistranspordiseadusele, on kõikidel eelkooliealistel lastel, puudega kuni 16 aastastel lastel, sügava puudega 16-aastastel ja vanematel isikutel, raske nägemispuudega isikul ning sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal või nägemispuudega isikut saatval juhtkoeral.

Sõiduõigust tõendavad dokumendid on järgnevad: 
• soodustuseta sõitjale - Harjumaa üksikpilet (ei kehti Tallinna ühistranspordis), Harjumaa kuukaart (ei kehti Tallinna ühistranspordis), Tallinna-Harjumaa kuukaart (kehtib nii Harju maakonna kui ka Tallinna ühistranspordis);
• õpilasele – isikustatud sõidukaart koos õpilaspiletiga.
• puudega lastele – vaegurluse ekspertiisi komisjoni otsus koos isikut tõendava dokumendi või õpilaspiletiga või puudega isiku kaart; sügava puudega 16-aastastele ja vanematele isikutele – vaegurluse ekspertiisi komisjoni otsus koos isikut tõendava dokumendiga;
Piletikontrolli teostab maakonna avalikel liinidel Harju Maavalitsuse õigustalitus.

Sõidusoodustuste kehtestamine Maardu-Tallinn bussiliinidel 

Piletitoodete ostukeskkond periooditoodete soetamiseks www.pilet.ee

Kõikide liinide sõidugraafikud on leitavad sõiduplaanide andmebaasis www.peatus.ee

 

Toimetaja: SIRLY MILTOP