Uudised ja teated

Alates 01.12. 2017 toimuvad muudatused edelasuuna liinidel

 

Alates 01.12.2017 alustab AS Hansabuss allnimetatud liinide teenindamise

  • Liin 113 Saku – Vana-Pääsküla/Saku – Kiisa 113, 117, 117A KOONDPLAAN
  • Liin 117 Tallinn – Saku – Tagadi
  • Liin 117A Tallinn – Saku
  • Liin 163 Tallinn – Harutee – Kernu – Haiba 163 KOONDPLAAN
  • MUUDATUS Liin 116 Tallinn – Kiili – Nabala – Paekna – Sookaera 116, 116A KOONDPLAAN
  • UUS LIIN Liin 116A Tallinn – Kiili – Nabala – Sõmeru

NB! Liinil 116A toimub teenindamine alates 01.12.2017 kuni peatuseni Kiili kool. Peatuste Lähtse, Paali, Nabala ja Sõmeru teenindamist ei toimu seoses tagasipöördekoha puudumisega Sõmeru piirkonnas.

Liinide 116 ja 116A koondsõiduplaanis on märgitud veootsad, millal on tagatud erivajadusega sõitjate sõidukisse sisenemine ja väljumine. Koondplaan uuendatud 7.12.2017!!!

Muudel kellaaegadel suunab Vedaja nimetatud bussi(d) liinile tellimuste alusel, mis on esitatud sõitja(te) poolt  infotelefoni kaudu vähemalt 48-tundi enne bussi väljumist ja/või tellija poolt ette antud tellimuse alusel, mis on esitatud Vedaja kontaktisikule  vähemalt 48-tundi enne bussi väljumist.

 

Tellimuse esitamise nõuded

·       Tellija andmed: nimi , telefon, aeg, peatus (kust-kuhu)

·       Teenuse mittevajamisel palume tellimus tühistada

·       Teenus on võimalik tagada ainult väljaehitatud peatustesse kus on välja ehitatud ooteplatvorm

·       Vedaja kontakt: Telefon: 504 0184, E-post: liinid@hansabuss.ee

Enamustel kellaaegadel on tagatud võimalus siseneda lapsevankriga. Sel juhul palume sisenemise soovist märku anda bussijuhile, kes abistab Teid vajadusel sisenemisel ja väljumisel.

Detsembrikuu jooksul jälgitakse liinidel kehtima hakkanud muudatusi, koondatakse ettepanekud ning kui esineb sõidupaanide korrigeerimise vajadusi avalikustame muudatustega seotud info keskuse kodulehel, portaalis www.peatus.ee, Keskuse Facebooki lehel (Harju ühistransport), teadetena bussides ning edastame need Kiili Vallavalitsusele. 

Sõidupiletite osas muudatusi ei toimu, kõik maakonna avalikud bussiliinid on ühtses piletimüügisüsteemis. Perioodipileteid saab osta elektroonilistele kaartidele(Ühiskaart, õpilaspilet, ISIC-kaart jne) veebikeskkonnast www.pilet.ee või müügikohtadest, mille loetelu leiab samuti eeltoodud veebilehelt. Üksikpileteid on võimalik osta bussijuhi käest, nii sularaha kui kaardile laetud e-raha eest, viimase puhul on piletid 20% soodsamad kui sularaha eest ostes. Rohkem infot piletite hindade ja piletitsoonide kohta leiab meie kodulehelt www.harjuytk.ee

Kõik muudatused on avalikustatud  liinide lõikes portaalis www.peatus.ee