« Tagasi

Aasta bussijuhi tiitlid 2019 aasta eesta anti välja

 

Aasta bussijuhi tiitlit antakse MTÜ Põhja-Eesti ühistranspordikeskuse korraldatava konkurssi raames välja neljandat korda, juba teist aastat on väljaantava tiitli konkurssi  piirkond koosnenud neljast maakonnast. Käesoleval aastal anti tiitel 2019 osutatud teenuse hinnangute alusel, mis tuli kõik reisijate käest ja millele julgelt lisasid oma kiituse tööandjad.

Enam toodi esile autasu saanud juhtide juures head sõidustiili, viisakat ja tähelepanuväärselt positiivset suhtumist reisijatesse. Kõrgelt hinnati juhi võimekust rahulikult ja sujuvalt sõites graafikust täpselt kinni pidada, olenemata aastaajast või kellaajast.

Tänuüritus kus Keskus juhte tunnustas toimus Valkla Rannarestus, kus nauditi toredat seltskonda, sööki-jooki ja mõnusat muusikat.

Taavi Sulev, Heiki Sild, Jaanus Tubro, Andrus Grüner

Harjumaal nimetati aasta bussijuhiks Jaanus Tubro ja Heiki Sild

Jaanus Tubro (pildil vasakult kolmas) on OÜ ATKO Liinid töötaja. Jaanusele antud hääled on alati olnud kaalukalt üle teiste kandidaatide. Sõitjate poolt on teda iseloomustatud rõõmsameelse ja üdini positiivse inimesena, kes ei pea paljuks isegi nalja visata et reisijate tuju parandada. Üks reisija nimetas selle bussijuhi ATKO pärliks.
Jaanusel on autasu saada juba kolmandat korda.

Heiki Sild (pildil vasakult teine) töötab GoBus AS-is kus oli 35 aastat tagasi tema esimene töökoht, mida ei ole ta senini ühegi teise vastu vahetanud. Heiki juures toodi lisaks kõikidele teistele headele omadustele välja oskus alati ka õpilaste ja mitte viisakalt käituvate reisijate puhul korrahoidmine, mida ta alati viisakalt ja konkreetselt teeb. Tööandja kiitis Heiki algatusvõimet ka liinitöö korralduse osas, kus tuleb Heikilt palju häid ettepanekuid ja arvamusi.

Läänemaal said võrdse arvu hääli kaks juhti

Tiit Võrklaev, kes töötab GoBus AS.  Selle bussijuhi juures nimetati korduvalt tema kannatliku meelt kõikide sõitjate suhtes, ka viimases, hilisõhtuses bussis on juht heatujuline, hästi sõbralik, abivalmis igas olukorras – olgu see info andmine või pagasiga abistamine.

Jaanus Piberman, kes sammuti töötab juhina  GoBus AS-is sai väga palju tänusõnu rõõmsameelse ja  positiivse suhtumise eest. Reisijad on märganud temas sügavalt hoolivat inimest reisijate, eriti laste suhtes. Jaanus Piberman saab autasu teist korda.

Lääne-Virumaa

Taavi Sulev (pildil vasakult esimene) on taas  GoBus AS-s töötav juht. Reisijad nimetasid enim juhi pedantsust ja puhtusearmastust – „juht, kes hoiab alati oma bussi puhta nagu prillikivi„. Bussijuht peeti oluliselt viisakamaks kõikidest teistest juhtidest. Kuskile hilinemine pole sellele mehele tuntud.

Raplamaa

Andrus Grüner (pildil vasakult neljas) töötab Hansabuss AS-s ja keerab rooli Rapla maakonnas, kus teda tuntakse üdini positiivse inimesena kes on alati valmis nõu ja jõuga abiks olema. Reisijatesse suhtub ta austusega. Vedajatele on juht alati toeks liinitööd puudutavates otsustes ja võib kindel olla, et tema kasutusse antud sõiduk ja muud töövahendid on igati hästi hoitud, sellest on rõõmu nii tööandjal kui reisijatel.

Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus tänab kõiki bussijuhte hea töö eest, vedajaid heade valikute eest ning kindlasti kõiki reisijaid kes konkursil oma hääle teele panid!