« Tagasi

Alates 12.10.2020 avatakse Harjumaa maakonna avalikel liinidel taas esimesed uksed

 

Pressiteade

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus, toetudes Terviseameti andmetele, otsustas sulgeda Harju maakonna avalike liinide bussidel esiuksed sisenemiseks ja peatada piletimüük 05.-11. oktoobrini 2020.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta Eestis on 52,07 ja Harjumaal 55,0 nakatunut, mis näitab nakatumiste stabiliseerumist.

Esiuste sulgemist laiendati Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse tegevuspiirkonnas nendele Lääne-Viru (18V), Lääne (711; 712 ja 732) ja Rapla (25 ja 31) maakonna avalikele liinidele, mis alustasid või lõpetasid Harjumaal. Tulenevalt muutunud olukorrast avatakse alates 12. oktoobrist kõikidel maakonna  ja maakonda läbivatel avalikel liinidel sõidukite esimesed uksed taas sisenemiseks ja taastatakse piletimüük.

Et vähendada juhtide kokkupuuteaega sõitjatega suletakse määramata tähtajaks reisijatele kasutamiseks esimene istmerida. Reisijad saavad kasutada istumiseks kohti alates teisest istmereast.  Palume oma sõite teha kui olete terved, enda ja teiste kaitseks palume võimalusel kasutada ka isikukaitsevahendeid – mask ja desinfitseerimisvahendid.

Panustame Eesti inimeste mõistlikule ja vastutustundlikule käitumisele, et tagada viiruse leviku piiramine.  Kui tunnete ennast haigena, siis palume mitte kasutada ühistransporti ega liikuda väljas, vaid jääda koju.

Lisainfot viiruse leviku kohta leiate:

https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonakaart

09.10.2020

info@ytkpohja.ee

Tel 640 6780

 

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus