Uudised ja teated

« Tagasi

Liikluskorralduse muudatus Haapsalus 28.-29.10.2021

 

Seoses tee-ehitustöödega suletakse 28.-29. oktoobril 2021 liikluseks Mihkli tänav Haapsalus. Kalda tänav on muudetud kahesuunaliseks ja seal on keelatud sõidukite parkimine. Peatust „Okase muuseum" ühegi bussiliini poolt sel perioodil ei teenindata.

Ühistransport (v.a. linnaliin nr 3) sõidab mõlemas suunas Kalda ja Lahe tänava kaudu ja kasutab peatust „Kalda ajutine", mis Holmi suunal asub Lahe ja Kalda tänava ristmikul ning bussijaama suunal Kalda tänaval maja nr 12 juures.

Täpsemalt liinide kaupa:

  • Kesklinnast alustavad (või seal lõpetavad) maakonnaliinid nr 10, 22, L25, 26, 29, 33, 35, 35A ja 36 väljuvad peatusest „Kalda ajutine" ning sõidavad mööda Kalda tänavat oma tavapärasele marsruudile.
  • Linnaliin nr 1 alustab peatusest „Kalda ajutine" ja sõidab bussijaamani mööda Kalda tänavat. Peatust „Turg" teenindatakse ainult Kastani tänavale suunduvatel väljumistel. Teistel väljumistel on lähimaks peatuseks „Haapsalu bussijaam".
  • Linnaliinid nr 2, 2A, 34 ja 34A sõidavad Holmile mõlemal suunal Kalda ja Lahe tänava kaudu ning peatuvad peatuses „Kalda ajutine".
  • Linnaliini nr 3 kasutab Holmile sõitmiseks mõlemas suunas Vaba, Kalda ja Lahe tänavat  ja peatub „Kalda" peatuses. 

 

Peatustest väljumise ajad ei muutu.