Alates 01.06.2020 muudatused liini 152 sõiduplaanis

25.05.2020

Liini 152 hakatakse teenindama suvise sõiduplaani alusel alates 01. juunist. Väljumine Balti jaamast kell 6:40 hakkab väljuma 6:55. Buss ei sõida suvel läbi Loo ja Kostivere. Väljumisel Loksalt kell 7:05 ei läbi buss Kuusalu kooli peatust. Sõidu...  Loe edasi »

Idasuuna liinigrupp

 

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus ja ATKO Liinid OÜ allkirjastasid 03.09.2015 riigihanke nr 132993 alusel Avaliku bussiliiniveo korraldamine Harju maakonna Idasuuna bussiliinidel. Leping kehtib kuni 21. jaanuar 2021.

Liiniguuppi kuuluvad liinid:

104A      Tallinn – Loo – Kostivere

104B      Tallinn – Loo – Lagedi mõis – Kostivere

104C      Tallinn – Loo – Lagedi mõis – Kostivere – Jõelähtme

106        Tallinn – Laagna – Loo

106A      Tallinn – Loo – Lagedi

106B      Tallinn – Loo

150        Tallinn - Laagna - Kostivere - Uus-Rabala - Tallinn

151        Tallinn – Laagna – Kuusalu – Kolga - Loksa

151A      Tallinn – Laagna – Kuusalu – Loksa - Suurpea - Loksa

152        Tallinn – Kuusalu – Kolga – Loksa

152B      Tallinn – Jõelähtme – Valkla – Kuusalu – Kolga – Loksa

153        Tallinn – Laagna – Kuusalu – Kolga - Loksa - Pärispea - Loksa

154        Tallinn – Jõelähtme – Kaberla – Kiiu – Kuusalu – Muuksi – Leesi

155        Tallinn – Laagna - Kuusalu – Loksa

156        Tallinn – Kuusalu – Kahala – Kolga – Loksa – Hara

J1          Tallinn – Laagna – Rebala – Jõelähtme  – Ihasalu  – Neeme

J2          Jõelähtme – Kaberneeme - Kullamäe

Idasuuna teenuse osutaja on ATKO Liinid OÜ

Info telefonil Tel: 6418218

e-post: grupp@atko.ee

koduleht: https://atko.ee

Kiire operatiivinformatsiooni saamiseks palume antud kontaktidele pöördumised teha kui toimuvad hilinemised ja varem väljumised peatustesse/peatustest ning väljumise ära jäämised.

Sõiduplaanidest ja marsruutidest mitte kinnipidamiste, sõidukite ületäituvuse ning ettepanekute tegemiseks liinide muutmiseks palume esitada teade MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse kontaktil info@ytkpohja.ee, kes on teenuse tellija ning jälgib avaliku teenindamise lepingu täitmist.

 

NB! Bussidesse sisenemine ja väljumine toimub ainult liiklusmärgiga 541a (ühistranspordi peatus) tähistatud peatuskohtades.

Sisenedes tuleb osta pilet või registreerida perioodikaart.

Avalikele bussiliinidele toimub bussidesse sisenemine ainult esiuksest ning iga sõitja on kohustatud registreerima oma sõiduõiguse.

Sõiduõigus tuleb registreerida samuti sõitjatel, kellel on 0-eurose piletihinnaga sõitmise õigus Harju maakonna avalikel bussiliinidel olenemata registreeritud elukohast.

Harju maakonna avalike bussiliinide vahel on võimalik ümber istuda registreeritud sõiduõiguse korral ühe piletiga http://www.ytkpohja.ee/piletite-hinnad

 

Harjumaa avalikel bussiliinidel kehtib piletimüügisüsteem, kus sõitjatele vanuses 20-62 eluaastat (kaasa arvatud) kehtib piletihind vastavalt hinnakirjale https://www.ytkpohja.ee/piletite-hinnad Harju maakonna avalikel bussiliinidel olenemata registreeritud elukohast. Alla 20 aastastele ja üle 62 aastastele sõitjatele on sõit tasuta, tasuta sõidu aluseks  on kassas registreeritud, isikustatud Tallinn-Harjumaa Ühiskaart (või mõni muu ristkasutatav, ühistranspordi piletimüügisüsteemiga ühilduv kaart https://www.pilet.ee/viipe/uhiskaart/persod/perso/?lang=ee). Samuti on võimalik kasutada e-õpilaspiletit või ISIC kaarti.

Piletihindade, sõidusoodustuste, sõitjate õiguste ja kohustuste kohta on lisainfo leitav:

 https://www.ytkpohja.ee/piletimuugisusteem

 

Piletitoodete ostukeskkond periooditoodete soetamiseks www.pilet.ee

Kõikide liinide sõidugraafikud on leitavad sõiduplaanide andmebaasis www.peatus.ee ja koondplaanide kategoorias meie koduleheküljel